Nauczymy Ciebie i Twoich pracowników jak najbardziej efektywnie używać Facebooka i pozostałych mediów społecznościowych. Wytłumaczymy, jakie treści zamieszczać, jak formułować zdania. Oferujemy szkolenia z obsługi Facebooka dla osób, firm i samorządów.

Facebook i social media dla firm, organizacji i osób publicznych : działamy w obrębie Jeleniej Góry, Wrocławia, Zgorzelca i Wałbrzycha. Możliwy dojazd i organizacja na terenie całego Dolnego Śląska.

Zobacz jak wyglądało: Szkolenie „Facebook dla samorządów. Kreowanie wizerunku instytucji samorządowej w mediach społecznościowych”.

Dlaczego właśnie Media & Kreacja? Ponieważ “siedzimy” w tym temacie od momentu, gdy dopiero zaczynał się w Polsce. Dobrze się na tym znamy. Social media z zabawy stały się codziennością w pracy.

Tak rośnie zainteresowanie fanpage’ami które prowadzimy. Zazwyczaj jest to  jedynie ruch bezpłatny.

szkolenie facebook

Zobacz: BIURO PRASOWE PREZYDENTA WROCŁAWIA

Facebook i social media dla firm, organizacji i osób publicznych

social media dla firm

Pracujemy z najlepszymi i cały czas powiększamy swoje kwalifikacje.
Zobacz: CERTYFIKATY I SZKOLENIA

`

Facebook i social media dla firm, organizacji i osób publicznych

Zainteresował cię ten tekst? Możesz go udostępnić na swoim profilu w mediach społecznościowych [social_share style=”bar” align=”horizontal” heading_align=”inline” facebook=”1″ twitter=”1″ google_plus=”1″ linkedin=”1″ pinterest=”0″ /]

 

Czytaj także: Szkolenie „Facebook dla samorządów. Kreowanie wizerunku instytucji samorządowej w mediach społecznościowych”.

Co jeszcze mogę wam zaoferować? Sprawdź  OFERTA Facebook i social media dla firm, organizacji i osób publicznych