Już 6 września odbędzie się Referendum 2015 w Polsce. To referendum ogólnokrajowe w sprawach o szczególnym znaczeniu dla państwa. Polacy odpowiedzą w nim na trzy pytania zadane przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego.

Ideę referendum, listę pytań oraz najnowsze wiadomości dotyczące  Referendum 2015 w Polsce, JOW-ów i pozostałych zagadnień, możecie przeczytać na nowej stronie www.referendum.pl.

pozycjonowanie stron www wrocław

Referendum .pl – portal społecznościowy dla budowy społeczeństwa obywatelskiego w Polsce.
To miejsce, w którym ścierają się ważkie dla naszego Państwa idee. Tutaj będą omawiane najważniejsze zagadnienia przed referendum ogłoszonym przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego we wrześniu 2015. Będziemy dyskutować także o innych, ważnych dla Polaków tematach, które również zasługują na zwołanie referendum.

Referendum .pl to nowy projekt w którym uczestniczy Media & Kreacja. Zajmujemy się tworzeniem i pozycjonowaniem strony www.referendum.pl , odpowiadamy za dobre rankingi SEO oraz za wizualną formę portalu. Nasza agencja odpowiada także za kontakty z mediami, wizerunek w internecie i Public Relations.

Referendum 2015 w Polsce: głosuj

CZY WEŹMIESZ UDZIAŁ W REFERENDUM W POLSCE 2015 ?

referendum w polsce 2015

Zachęcamy do zalogowania się, głosowania w pytaniach referendalnych i wypowiadania się na tematy związane z referendum ->  PYTANIA REFERENDALNE

Na stronie referendum .pl piszemy o najważniejszych zagadnieniach dotyczących Referendum 2015 w Polsce we wrześniu 2015. Na blogu rozjaśniamy zawiłości dotyczące tego, co to jest JOW i na czym dokładnie polegają Jednomandatowe Okręgi Wyborcze. Tłumaczymy, jak aktualnie wygląda ordynacja wyborcza w Polsce i porównujemy ją do rozwiązań stosowanych od dawna w innych Państwach. Oprócz pytań zgłoszonych przez Prezydenta Komorowskiego, będziemy reagować na bieżące wydarzenia polityczne i społeczne. Omawiać pytania referendalne zgłaszane przez partie polityczne do referendum ogólnopolskiego oraz te, zgłaszane prze miasta, dla referendów lokalnych. Na stronie WIADOMOŚCI REFERENDUM gromadzimy dla was najnowsze wiadomości z kraju dotyczące Referendum 2015 w Polsce.

Referendum.pl – społeczeństwo obywatelskie

referendum w polsce 2015

Jeżeli uznacie, że w Polsce należy przeprowadzić referendum na inny niż opisane tematy – zachęcamy do kontaktu do zgłaszania zagadnień wymagających ogólnopolskiej dyskusji.

Zapraszamy do logowania się i aktywnego działania! www.referendum.pl 

Jeżeli chcielibyście, aby i Wasza strona internetowa “wypłynęła” na powierzchnię internetu – zachęcamy do kontaktu. W naszej ofercie znajduje się: Tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych