Nowości w social mediach i sposoby na wykorzystanie mediów społecznościowych dla promocji organizacji – tematami wrocławskiego spotkania TechKlubu.
Prelekcję: Promocja organizacji w mediach społecznościowych poprowadziła Kinga Rękawiczna z Media & Kreacja.  Skuteczne metody wsparcia kampanii crowdfundingowych za pomocą social media omawiał Jarosław Korkuś z John Weston Group.

Nowe technologie w social media dla biznesu Nowe technologie w social media dla biznesu Nowe technologie w social media dla biznesu Nowe technologie w social media dla biznesu
11 stycznia 2017 we wrocławskiej klubokawiarni Mleczarnia odbyło się spotkanie TechKlubu pod hasłem “Social Media Power”.
Prelegentami byli wrocławscy eksperci od promocji instytucji i organizacji w mediach społecznościowych: Kinga Rękawiczna i Jarosław Korkuś.

Promocja organizacji w mediach społecznościowych to aktualnie jeden z najlepszych i najłatwiejszych sposobów na nowoczesną komunikację – mówiła Kinga Rękawiczna, ekspertka z zakresu Social Media. – Teraz wszystko rozpoczyna się w internecie, tam nasi potencjalni odbiorcy szukają informacji o nas, naszych celach, działaniach, a dopiero później decydują się na kontakt osobisty – tłumaczyła szefowa Media & Kreacja i na przykładach pokazywała jak profesjonalnie prowadzić oficjalne kanały instytucji w mediach społecznościowych, czego unikać, a co się sprawdzi.

 

Agenda

Temat spotkania: Social Media Power

17:30 Wprowadzenie, informacje organizacyjne Krzysztof Pokorski
17:45 Nowoczesna komunikacja – social media dla promocji działań społecznych Kinga Rękawiczna
18:30 Skuteczne metody wsparcia kampanii crowdfundingowych za pomocą social media Jarosław Korkuś
19:15 Pytania, kontakty, networking Uczestnicy TechKlubu

Sieć TechKlubów to inicjatywa programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności pt. „Nowe Technologie Lokalnie”. Ich koordynatorem jest Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W 16 miastach w Polsce na początku każdego miesiąca odbywają się cykliczne spotkania, które poruszają kwestie wykorzystania nowych technologii w trzecim sektorze. W spotkaniach biorą udział przedstawiciele organizacji pozarządowych, biznesu, nauki i administracji. Miasta w których spotkacie TechKlub to Kraków, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Toruń, Olsztyn, Rzeszów, Koszalin, Szczecin, Białystok, Suwałki, Zielona Góra, Gliwice, Kielce, Lublin, Łódź. Więcej o TechKlubach na: www.techklub.pl .
Szczegóły na http://www.technologielokalnie.pl/techklub/wroclaw/

 

Jeżeli Twoja organizacja lub instytucja potrzebuje wsparcia w zakresie działań informacyjnych oraz promocyjnych w internecie oraz mediach społecznościowych – odezwij się do nas!

Prowadzimy szkolenia z zakresu social media: Facebook, Twitter, Instagram, YouTube i Snapchat.

Tworzymy i pozycjonujemy strony internetowe, piszemy blogi firmowe.

Sprawdź nasze doświadczenie i zapytaj o referencje.

Jesteśmy otwarci i elastyczni :)  

KONTAKT

Promocja organizacji w mediach społecznościowych – ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE “FACEBOOK DLA SAMORZĄDÓW”